Pink No More > AKTUALNOŚCI
Aktualności
czwartek, 17 Sierpień, 2017
Wprawka do przedszkola i żłobka. Wspólne leżakowanie to wyzwanie.

Wiele mam zastanawia się właśnie jaką wybrać pościel na przedszkolne drzemki: śpiworek, kocyk czy może klasyczna kołderka z poszewką?
Mamy dla Was podpowiedź: dwustronny kocyk-kołderka z antyalergicznym wypełnieniem, z jednej strony z miękkiej bawełny, a z drugiej z przytulnego weluru. Dla zapewnienia maksimum higieny taką kołderkę pierze się w całości razem z wypełnieniem. Jest to szczególnie ważne w sezonie chorobowym.
W odróżnieniu od śpiworka kołderka pozwala się dziecku swobodnie przykrywać i odkrywać, gdy jest mu za gorąco w sali pełnej dzieci. Pamiętajcie też o lekkiej piżamce, w którą dziecko szybko nauczy się samodzielnie ubierać.

I jeszcze jedna podpowiedź: poużywajcie przedszkolnej kołderki kilka dni w domu, aby nabrała domowego zapachu. Dzięki temu dziecko poczuje się bezpieczniej na swoich pierwszych drzemkach.

Teraz przy zakupie kocyka-kołderki poduszka do kompletu za połowę ceny. Promocja trwa do 30.09.2017.

Promocyjny zestaw: kocyk -kołderka + poduszka dostępny tutaj:

http://sklep.pinknomore.pl/kategoria/kocyki/zestaw-promocyjny-do-zlobka-i-przedszkola-kocyk-podusia-ethnic
sobota, 23 Styczeń, 2016
Czemu noworodki uwielbiają być otulane?

Przyjemnie i przytulnie jak w brzuchu Mamy. Dlaczego noworodki kochają być otulane?

Poród to duże przeżycie nie tylko dla Mamy, ale również dla maluszka, który spędził kilka miesięcy w przytulnym brzuchu. Było mu ciasno, ale ciepło i bezpiecznie, a brzuszek dodatkowo bujał maleństwo przez cały dzień.

Po narodzinach wiele się zmienia, bobas zostaje wyciągnięty ze środowiska, do którego się przyzwyczaił i  było mu w nim dobrze. Teraz otaczają go nowe dźwięki, zmienne światło i mnóstwo innych nowych bodźców i dodatkowo Mama nie zawsze jest obok.

Otulanie w chustę jest, więc dla noworodka powrotem do tego, co zna. Ciasno owinięty znów czuje się bezpiecznie i dobrze. Chusta uspokaja i ułatwia maleństwu zasypianie ponieważ pozwala mu poczuć się podobnie jak w brzuchu Mamy…

Po więcej zajrzycie do artykułu na Dobrej Mamie:

http://dobra-mama.pl/mama-poleca-mamie/przyjemnie-i-przytulnie-jak-w-brzuchu-mamy-dlaczego-noworodki-kochaja-byc-otulane.html
czwartek, 26 Listopad, 2015
BLACK FRIDAY – 20%

Startujemy z promocją na Black Friday!

  • Na wszystkie zamówienia bezpośrednie oferujemy 20% rabatu
  • Wysyłka kurierem  za 9,90zł, a powyżej 150zł – gratis
  • Zamówienia przyjmujemy e-mailem: kontakt@pinknomore.pl, prosimy o podanie adresu do wysyłki oraz numeru telefonu
  • Płatność przelewem: 21 1910 1048 2203 4930 0778 0001
  • W tytule przelewu prosimy o podanie swojego adres e-mail
  • Oferta obowiązuje tylko do północy 27 listopada 2015

 
poniedziałek, 15 Czerwiec, 2015
Chusta bambusowa na słoneczne dni

Chusta bamusowa – product orkiestra na letni czas!

Niezastąpiona, aby zakryć karmiącą mamę, osłonić wózek przed słońcem, jako kocyk, który mieści się wkażdej torbie, ręcznik lub letnia kołderka. Gorąco? Sięgnij bo bambus 🙂

 

 
niedziela, 10 Maj, 2015
Już są, poduszki na mini główki!

Mały bobas powinien kłaść swoją małą główkę na płaskiej powierzchni, wiadomo!

Ale wiadomo jak jest z bobasami… czasami im się ulewa, czasami lubią patrzeć tylko w jedną stronę, a czasami nie chcą leżeć na brzuszku i główka się im spłaszcza. Postanowiliśmy zaradzić takim problemom! Mamy dla Was płaskie, miękkie poduszeczki idealne na małe główki. Dobre zarówno do położenia pod małe główki w łóżeczku lub na sofie rodziców, a także do zwinięcia i przyblokowania główki, aby patrzyła w drugą stronę. Wykonane są z delikatnego muślinu, a wypełnione antyalergiczną włókniną silikonową. Na takiej poduszce miło jest spać na każdej powierzchni. Pierze się je w całości, aby zawsze były idealnie czyste. Słodkich drzemek!